O spoločnosti Attends

Spoločnosť Attends je popredným výrobcom inkontinenčných produktov na svete. Ponúkame širokú paletu produktov pre všetky stupne a typy inkontinencie.

Product Range

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali nasledujúce výhody:

  • vynikajúca ochrana proti úniku,
  • suchosť pokožky,
  • ochrana proti zápachu,
  • priliehavé pohodlné nosenie.
Tieto výhody poskytujú našim zákazníkom istotu a slobodu žiť normálny a aktívny život.

 

Významnými faktormi kontinuálneho rastu našej spoločnosti sú špičkový výrobný závod, efektívny zákaznícky servis, logistická podpora a schopnosť spoločnosti Attends adaptovať najmodernejšie absorpčné technológie na vylepšovanie ponuky produktov pre spotrebiteľov a opatrovateľov. Značka Attends je súčasťou obchodnej činnosti spoločnosti Domtar Personal Care. Táto globálna značka ťaží zo špičkových kapacít pre výskum a vývoj globálnej spoločnosti v oblasti osobnej starostlivosti, pričom ale má aj svoje miestne kapacity pre vývoj produktov a výrobné závody v Európe aj v Severnej Amerike.

Systém riadenia v európskom výrobnom závode v meste Aneby vo Švédsku je certifikovaný podľa noriem ISO 9001, ISO 13485 a ISO 14001.

ISO Quality Assured

Zabezpečenie kvality ISO

Systém riadenia v európskom výrobnom závode v meste Aneby vo Švédsku je certifikovaný podľa noriem ISO 9001, ISO 13485 a ISO 14001.

Dry & Discreet Promise

Záväzok Dry & Discreet

Máte naše slovo: suché a diskrétne produkty. Náš záväzok „Dry & Discreet“ nájdete na našich nových baleniach a v našej dokumentácii.

proDERM

proDERM

Produkty Attends sú testované a schválené na používanie na pokožke spoločnosťou proDERM, Inštitútom pre aplikovaný dermatologický výskum, so sídlom v Hamburgu, v Nemecku.