Suché a diskrétne – máte naše slovo!

Dry and Discreet

Suché

Produkty značky Attends poskytujú používateľovi vynikajúcu ochranu proti úniku a suchosť pokožky.

Spoločnosť Attends navrhuje a vyrába svoje produkty podľa najmodernejšej technológie absorpčného jadra. To znamená, že tieto produkty majú zvyčajne dvojité jadro so záchytnou vrstvou. Záchytná vrstva je vrstva pod hornou časťou vkladacej plienky, ktorá prichádza do kontaktu s močom ako prvá. Podporuje rýchlu absorpciu moču a jeho distribúciu do záchytných jadier nižšie. Záchytná vrstva distribuuje moč do prednej a zadnej časti vkladacej plienky a poskytuje zvýšenú ochranu proti úniku z dôvodu zníženého množstva moču na povrchu plienky. Je schopná zvládnuť niekoľko výronov moču bez toho, aby to malo dopad na jej absorpčnú schopnosť.

Dvojité jadro pozostáva z horného a dolného jadra, pričom obe obsahujú páperový a vysoko absorpčný materiál. Horné jadro obsahuje väčšie množstvo vysoko absorpčného materiálu a menšie množstvo páperového materiálu, čo poskytuje vyššiu absorpciu v strednej časti vkladacej plienky, kde je to skutočne potrebné. Dolné jadro obsahuje väčšie množstvo páperového materiálu a menšie množstvo vysoko absorpčného materiálu, no stále poskytuje prostriedky na absorpciu vlhkosti a jej uzavretie v celom jadre.


Diskrétne

Produkty značky Attends sú navrhnuté tak, aby poskytovali najvyššiu úroveň diskrétnosti.

Vzhľadom na zameranosť na technológiu absorpčného jadra si môže dizajn produktov spoločnosti Attends zachovať skutočnú diskrétnosť: nie sú potrebné veľké produkty s nadmerným množstvom materiálu, ak jadro urobí to, čo sa od neho očakáva.

Toto je aj dôvod, prečo sú produkty spoločnosti Attends zvyčajne malé a veľmi tenké: aktívna zóna s koncentráciou páperového a vysoko absorpčného materiálu v jadre je tak vyvážená, že objemné produkty sú skutočne vecou minulosti. Príslušné obrázky znázorňujú produkty, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali tú istú úroveň ochrany pri inkontinencii moču. Rad Attends Soft je navrhnutý podľa modernej technológie dvojitého jadra, zatiaľ čo rad Attends Contours je tradičnejší produkt s väčším tvarom.

Produkty Attends sa preto diskrétne nosia, ľahko si ich vezmete so sebou a po použití zlikvidujete. Diskrétnosť našich produktov navyše spôsobuje, že im stačia inteligentnejšie, menšie obaly a puzdrá, čo má mnoho priaznivých dôsledkov – od prenášania a skladovania menších objemov v domácnostiach našich zákazníkov až po menšie množstvo tuhého odpadu z produktov, ako aj obalového materiálu.

Ďalším dôležitým aspektom diskrétnosti je využitie farieb a tlače. Spoločnosť Attends používa farby a tlač na svojich produktoch ako pomôcku pri identifikácii produktov, no tieto prvky sú zvyčajne úplne minimálne, aby sa zaistila ešte väčšia diskrétnosť.

A nakoniec, všetky produkty značky Attends sú vybavené technológiou ochrany proti prirodzenému zápachu, ktorá znižuje riziko výskytu nepríjemných zápachov bez akýchkoľvek aditív, ako sú napríklad parfumy. Vysoko absorpčné polyméry v jadre produktu uzatvárajú moč, čím zabraňujú tvorbe amoniaku. Okrem toho, hodnota pH produktov s technológiou Quick-Dry zostáva nízka, čím sa zabraňuje rýchlemu rastu nežiaducich baktérií.

Kombináciou týchto prvkov sa zabráni výskytu nepríjemných zápachov. Rozpoznáte to podľa nasledujúceho symbolu:

Kombinácia dizajnu, výberu materiálov a ochrany proti prirodzenému zápachu je len potvrdením, že spoločnosť Attends drží svoje slovo o diskrétnosti.